Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska  v lyžovaní na tráve - 2015

Dňa 19.9.2015 sa konali na svahu v obci BANKA pri Piešťanoch medzinárodné majstrovstvá Slovenska  v lyžovaní na tráve . Tohto podujatia sa zúčastnili aj lyžiari SKI KLUB KREMNICA a  hned aj zabodovali . V Kategórii TALENT vyhrala vo všetkých disciplínach TERAZKA KRÍŽOVÁ a  stala sa tak absolútnou MAJSTERKOU SLOVENSKA PRE ROK 2015 a  TATIANA  SUCHÁ sa tento rok stala  vo všetkých kategóriách VICEMAJSTERKOU SLOVENSKA  .  Obom účastníčkam srdečne gratulujeme  a  ďakujeme  za  reprezentovanie  nášho klubu .

G R A T U L U J E M E

Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v lyžovaní na tráve - 2015

Táto fotogaléria je prázdna.

FIS JUNIOR CUP 2015 - Nemecko

Tánička sa za Ski Klub Kremnica  zúčastnila na pretekoch  FIS JUNIOR CUP s reprezentáciou Slovenska v lyžovaní na tráve  dňa   6.6. - 7.6.2015 v Nemeckom Schnorrenbachu kde v Obrovskom Slalome obsadila  3. miesto a  v nedelnom  slalome  2. miesto.

G R A T U L U J E M E

FIS JUNIOR CUP 2015 - Nemecko

Táto fotogaléria je prázdna.

Grass Ski

Náš klub má zástupcov aj v lyžovaní na tráve. Máme už aj prvé úspechy a Tánička bola vyhlásená za "Objav roka 2015" v trávovom lyžovaní.

Gratulujeme.