Detský lyžiarsky klub

Tu si uverejňujeme rôzne info ... hlavne tréneri info o tréningoch a pretekoch. Ak chcete reagovať na oznam kliknite na odpovedať pri ozname. Keby niečo, napíšte na milan.saraz@gmail.com

Oznamy

Dátum: 19.02.2013

Vložil: Iva Ertlová

Titulok: streda tréning a ceny na preteky

V stredu som v dennej do 19,00 hod. ale Peťo a Monika prídu na tréning. Kto budete mať niečo do cien dajte to Peťovi.

Dátum: 19.02.2013

Vložil: Janka Volková

Titulok: absencia

Cauky, Laura stale teplotuje, v stredu urcite nepojde na trening a ani na piatkovy prechod. Musime ju stihnut vyliecit do vikendu...j

Dátum: 19.02.2013

Vložil: Viktor Halíř

Titulok: ceny

Ahojte, v stredu donesiem Nikwax na pranie bund, tri sexy pohare pre vitazov a mapy Kremnickych vrchov vsetko asi 25x...
P.S. mam asi Sebiho kruzok na palicu...

Dátum: 19.02.2013

Vložil: Mirka - Roland

Titulok: Re:ceny

super, tešíme sa na koliečko a ďakujeme

mamina

Dátum: 18.02.2013

Vložil: Marek Volka

Titulok: streda trening

Laura je na tom podobne ako Pajka. Lezi v posteli s 39 stupnami. V stredu s lyzami, ale iba v posteli...

Dátum: 18.02.2013

Vložil: Dana Blahyjová

Titulok: streda trening

Paulínka pre chorobu stredu na trening nepríde. Ceny na preteky odovzdám Ivke.

Dátum: 18.02.2013

Vložil: Janka Volková

Titulok: doplnok k cenam

mozu byt aj omalovanky, nejake pera,ceruzky,nalepky...

Dátum: 18.02.2013

Vložil: Janka Volková

Titulok: ceny pre deti

caute, ja som uz kupila detom do balickov malych plysakov 21 ks-rovnakych,aby si nezavideli :)). prosim vsetkych, aby doniesli nejake drobnosti (sladkost,lizatka,zuvacky) pre 21 deti. z tychto veci urobime balicky,aby mali ceny na pretekoch. Keby ste boli takí laskaví a doniesli to v stredu na trening bud ive, mne-jaji alebo marekovi.najneskor v piatok,aby sme stihli urobit balicky.dakujem,j. PS: tieto veci sa nebudu preplacat z klub.penazi, su to sponzorske malickosti od rodicov :))

Dátum: 17.02.2013

Vložil: Iva Ertlová

Titulok: OZNAM - PROGRAM NA PIATOK, SOBOTU A NEDELU

22.2.2013 sa uskutoční večerný prechod zo Skalky na Krahule. Stretneme sa o 17:15 hod. kde bude tréning do 18:30 hod. a následne po ňom pôjdeme na Krahule. Každí účastník prechodu musí mať čelovú baterku.
23.2.2013 tréning nebude, ale na Krahuliach sa organizuje maškarný karneval na lyžiach. Tí, ktorí idete za masky sa nezabudnite nahlásiť do štvrtku 21.2.2013 na obecný úrad na Krahuliach. Číslo, na ktoré máte volať si zistite v stredu na večernom tréningu.
24.2.2013 sa uskutočnia naše klubové preteky na Krahuliach. Po pretekoch bude spoloční obed so sponzormi. Prosím nahlásiť obedy od piatku do 14:00 hod. Chcem poprosiť rodičov, ktorí máte možnosť zohnať sponzorsky nejaké ceny. Budeme mať 21 detí + ženskú a mužskú kategóriu.

Dátum: 18.02.2013

Vložil: Viktor Halíř

Titulok: Re:OZNAM - PROGRAM NA PIATOK, SOBOTU A NEDELU

kto nema celovku, nech mi napise, pozhanam, nekupujte

Záznamy: 201 - 210 zo 270

Kontakt

SKI KLUB Kremnica Štefánikovo námestie 17/8
96701 Kremnica
+421 904 846255
SPÁJAJÚ NÁS SPOLOČNÉ ZÁŽITKY
 

Podporili nás :

     

 

Ďakujeme