Detský lyžiarsky klub

Tu si uverejňujeme rôzne info ... hlavne tréneri info o tréningoch a pretekoch. Ak chcete reagovať na oznam kliknite na odpovedať pri ozname. Keby niečo, napíšte na milan.saraz@gmail.com

Oznamy

Dátum: 13.05.2013

Vložil: Marek Volka

Titulok: INFO schodza

Caute lyziari,

24.-26.5. mame stretnutie vo vezi na Skalke. Spojime to so schodzou. Navrhujem to urobit v sobotu o cca 13.00 hod. Hlavne body programu:
-priniest oprate vetrovky, kratasy a vesty /plati pre cezpolnych/
-priniest ocistene kombinezy - iba ty, ktori ich mali v prvej serii aby sme ich mohli zaslat na reklamaciu. Ten kto neprinesie ma smolu - vybavuje si to sam
-priniest tlacivo na 2%
-kazdy nech si pripravy zoznam lyziarskej vystroje v elektronickej podobe co chce kupit/predat, aby sme to mohli dat na klubovu stranku
-dohodnut letne sustredenie, aby sme mohli vybavit ubytovanie/dovolenky
-dohodnut letne treningy najmensich
-budu sa zbierat peniaze pre trenerov na letne treningy /plati pre miestnych/
-dohodnut absolvovanie lekarskych testov, aby sme vedeli vykonnost jednotlivych deti
- zaregistrovanie deti od 7 rokov do SLA
-ucast na pretekoch /vybranych- podla zvazenia/ v ramci SLA
-zvysenie intenzity treningov /prehodnotit treningy na snehu cez tyzden v popoludnajsich hodinach podobne ako trenuju ostatne kluby/
-nahlasit kto ma zaujem o lyze GS /pretekarske obrakove/ - cena cca 230 EUR /klubova cena/
https://www.head.com/ski/products/skis/junior/worldcup-gs-team/4414/?region=sk

Poprosim Vas vopred si premysliet body, na ktorych sa potrebujeme dohodnut.
A ak sa dohodneme, tak posledny bod programu - nieco si opiect a dat si pivo.
Mozte zobrat detom aj bicykle a korcule.
caute
M.

Dátum: 13.05.2013

Vložil: Viktor Halíř

Titulok: Trening pondelok o 16,00 h

Ak by prsalo, tak sa stretneme v MsKS na Bielej stope na porade.... V.

Dátum: 07.05.2013

Vložil: Viktor Halíř

Titulok: Trening pondelok o 16,00 h

Ahojte, skusime trening v pondelok 13.5 o 16,00 h na atletickom ihrisku v Kremnici. V podstate ide o dohodnutie jarnych a letnych treningov, a terminov... tesim sa na Vas... Viktor

Dátum: 05.05.2013

Vložil: Marek Volka

Titulok: Molotak svadba

Caute lzyiari,

ako iste viete sme pozvani /Ski klub/ 18.5. od 22.00 hod. na svadbu Misovi Molotakovi. Vcera mi volal, aby som nahlasil pocet osob, aby vedel zabezpecit ubytovanie. Dajte mi najneskor do pondelka 6.5. vediet kto chce ist. Potom sa dohodneme co mu kupime a co ideme vymysliet. V najblizsich dnoch vam poslem info ohladom klubovej schodze.

caute

Dátum: 30.04.2013

Vložil: Viktor Halíř

Titulok: 2%

Dnes je posledná možnosť poslať našim deťom 2%. NEZABUDNITE!!!! (kópiu tiež Ivke)

Dátum: 26.04.2013

Vložil: Janka Kanalová

Titulok: Tréning.

Ok. Už bolo dosť oddychu. Napíš kde a kedy a sme tam!
Pekný víkend! j.

Dátum: 27.04.2013

Vložil: Tomáš Kuzmický

Titulok: Re:Tréning.

Ahojte, aj my sa radi pridáme. L+T

Dátum: 26.04.2013

Vložil: Viktor Halíř

Titulok: Leto

Ahojte, co tak zacat s letnymi treningami.... :-)

Dátum: 03.04.2013

Vložil: Marián Grom

Titulok: Vďaka

Aj Gromkáči ďakujú celému skiklubu Ivke, Danke, Marekovi, Peťovi,Milanovi,trénerom a všetkým ostatným za veľmi vydarenú lyžiarskú sezónu a skvelú partiu.Uź sa tešíme na letné sústredenia.
Športu zdar a lyžovaniu zvlášť.... T+I+M+M

Dátum: 28.03.2013

Vložil: Tomáš Kuzmický

Titulok: Video a foto

Čaute,
pripájam odkaz na video z Goralského klobúčika a zopár fotiek zo všetkého. Fotky a videá z celej sezóny v neupravenej podobe dám na externý disk, v prípade záujmu ich môžem dať na stránku Ulož to, kde si ich môžete stiahnuť.
https://youtu.be/rsJjt-N3I7g
https://youtu.be/HOy57V1dt9k

Záznamy: 61 - 70 zo 270

Kontakt

SKI KLUB Kremnica Štefánikovo námestie 17/8
96701 Kremnica
+421 904 846255
SPÁJAJÚ NÁS SPOLOČNÉ ZÁŽITKY
 

Podporili nás :

     

 

Ďakujeme