Detský lyžiarsky klub

Tu si uverejňujeme rôzne info ... hlavne tréneri info o tréningoch a pretekoch. Ak chcete reagovať na oznam kliknite na odpovedať pri ozname. Keby niečo, napíšte na milan.saraz@gmail.com

Oznamy

Dátum: 28.03.2013

Vložil: Marek Volka

Titulok: TRENING PIATOK-SOBOTA

Caute,
kto ma zaujem v piatok a sobotu trenovat /"volnejsi trening"/ , ozvite sa do dnesneho vecera /28.3./ Viktorovi, aby sa vedel podla toho zariadit. Jazdit sa bude na Skalke, pretoze Viktor ma na Skalke sluzbu a bude tam aj Lydka. T.c. na Vikiho je:0903/402513

Dátum: 28.03.2013

Vložil: Jozef Vašina

Titulok: Re:TRENING PIATOK-SOBOTA

Ahojte,
budeme na Skalke, Maťka príde na tréning

Dátum: 28.03.2013

Vložil: Ľuboš Suchý

Titulok: Trening Sobota

Ahojte v piatok to nezvladneme ale v sobotu v pripade ze teda bude trening prideme urcite .
Taktiez sa chcem podakovat za seba a Tatianu ktora tak ucinila aj hned po nedelnej jazde trenerom a realizacnemu timu ludi za super akciu na Goralskom Klobuku a za celu zimnu sezonu za starost trenerov o deti .Myslim ze ja aj Otec sme sa spomienkami na Goralskom vratili min o 28 . rokov spat a bolo nam fajn.

DAKUJEME !

Dátum: 28.03.2013

Vložil: Dana Blahyjová

Titulok: Kaprun

Ahojte, mrzí ma, no vzhľadom na nízky záujem o lyžovanie na Kaprune sa žiaľ akcia ruší. ;(

Prajem vám všetkým pekné veľkonočné sviatky !

Dátum: 28.03.2013

Vložil: Janka Kanalová

Titulok: Tréning + poďakovanie!

Ahojte,
Samko a Tadeáško sa tréningu nezúčastnia, sme mimo Kremnice.
Jedno veľké ĎAKUJEM pre trénerov, Ivku, Danku,Peťa Ertla, kt. sa nám o Samka staral počas tréningov na Skalke a Tadeáška - Goralský klobúčik, pre všetkých rodičov za príjemnú spoločnosť! Želáme všetkým pekné, pohodové sviatky!

Dátum: 26.03.2013

Vložil: Veronika Filová

Titulok: Podakovanie Ivke a Danke

Dakujeme za krasne chvile stravene na Goralskom klobuciku na ktorom sme sa citili uplne SUPER.A na trening sa hlasime.Na Krahuliach pustaju od stvrtku do nedele.pa

Dátum: 26.03.2013

Vložil: Mirka - Roland

Titulok: Poďakovanie Ive a Danke

Týmto by sme radi poďakovali Ive Ertlovej a Danke Blahyjovej za perfektne zorganizovanú akciu na Goralskom klobúčiku, ktorému venovali určite nemalú mieru svojho voľného času a nervov.

Mirka a Roland

Dátum: 26.03.2013

Vložil: Viktor Halíř

Titulok: Re:Poďakovanie Ive a Danke

Pripájam aj ja poďakovanie, goralský klobúčik smekám pred Vašimi organizačnými schopnosťmi...

Dátum: 26.03.2013

Vložil: Dana Blahyjová

Titulok: Re:Poďakovanie Ive a Danke

dík, poďakovanie patrí všetkým rodičom, čo priložili" ruku k dielu" počas celej našej tretej sezóny , trénerom a našim deťom za skvelé výkony !

Dátum: 25.03.2013

Vložil: Marek Volka

Titulok: video

Tomas, dik za videa

Záznamy: 71 - 80 zo 270

Kontakt

SKI KLUB Kremnica Štefánikovo námestie 17/8
96701 Kremnica
+421 904 846255
SPÁJAJÚ NÁS SPOLOČNÉ ZÁŽITKY
 

Podporili nás :

     

 

Ďakujeme